NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Warsaw, Poland

  Recent Locations

   Budowanie partnerstwa w zakresie zdrowia reprodukcyjnego - warsztaty in Warsaw


   • Budowanie partnerstwa w zakresie zdrowia reprodukcyjnego - warsztaty Photo #1
   1 of 1
   June 7, 2019

   Friday   2:00 PM

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Budowanie partnerstwa w zakresie zdrowia reprodukcyjnego - warsztaty

   Kurs dla pracowników ochrony zdrowia dot. realizacji praw reprodukcyjnych w codziennej praktyce klinicznej oparty na “right-based approach”. Wzorowane na szwedzkim modelu organizacyjnym opieki z zakresu zdrowia reprodukcyjnego, który zakłada, że każdy człowiek ma pełne prawo decydować o swojej prokreacji, a sumienie pracownika nie może naruszać dóbr pacjentek. Wykładowczyniami będą doświadczone szwedzkie lekarki-ginekolożki, aktywistki i prawniczki, które na co dzień zajmują się zdrowiem reprodukcyjnym. Również polskie aktywistki i prawniczki przedstawią aktualną sytuację dot. realizacji praw reprodukcyjnych. Warsztaty będą składać się z dwóch części: wykładów wprowadzających dotyczących aspektów medycznych i prawnych (dla wszystkich zainteresowanych po wcześniejszej darmowej rejestracji) oraz części seminaryjno-warsztatowej dla profesjonalistów składającej się z 4 modułów (umiejętności interpersonalne, “value clarification”, model redukcji szkód w warunkach brak dostępu do pełnej opieki ginekologiczno-położniczej i redukcja stygmatyzacji reprodukcyjnej).

   Categories: Health & Wellness

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Budowanie partnerstwa w zakresie zdrowia reprodukcyjnego - warsztaty. Book your stay now!