NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Krakow, Poland

  Recent Locations

   Kultura organizacji i inne mityczne stwory in Krakow


   • Kultura organizacji i inne mityczne stwory Photo #1
   1 of 1
   May 29, 2019

   Wednesday   6:30 PM

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Kultura organizacji i inne mityczne stwory

   KULTURA ORGANIZACJI - czym jest ten mityczny stwór, którego wszyscy znają, ale nikt nie potrafi opisać?!Wiele osób szukających nowej pracy nie zastanawia się jakimi wartościami kieruje się firma, z którą zamierzają się związać w najbliższej przyszłości. Czym Ty kierujesz się szukając zatrudnienia? Czy ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy i zespół? A może interesuje Cię firma, która angażuje się w życie lokalnej społeczności? Dowiedz się czym jest kultura organizacji i dlaczego warto ją pielęgnować i stań się świadomym uczestnikiem rynku pracy.Podczas naszego wydarzenia, wraz z przedstawicielami 3 firm, dla których Kultura Organizacji, to coś więcej niż slogan, postaramy się odpowiedzieć na powyższe zagadnienia i rozwiać Wasze wątpliwości związane z tym tematem. Zapraszamy Was na nasze prelekcję, następnie do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, po którym będziecie mieli szansę poznać masę kreatywnych osób i podzielić się swoimi doświadczeniami przy pizzy i piwie.Agenda: 18:30 - Start, powitanie uczestników i prelegentów 18:30 - 18:40 - Wprowadzenie, przedstawienie prelegentów  18:40 - 19:00 - "Organizacja oparta na wartościach" - Nadja Brandys, Codecool Poland 19:05 - 19:25 - "Czarodzieje z Akamai - czyli jak utrzymać kulturę innowacji” - Kamil Partyka, Akamai Technologies 19:30 - 19:50 - "Organizacja turkusowa – czy to może działać?" - Mateusz Derejski, Metrosoft Polska 19:50 - 20:10 - ICE BREAKER / NETWORKING 20:10 - 20:50 - Panel dyskusyjny  20:50 - 21:05 - Q&A 21:05 - 22:00 - Pizza, piwo i Networking

   Categories: Business & Networking

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Kultura organizacji i inne mityczne stwory. Book your stay now!