Change Location × Wrocław, Poland

  Recent Locations

   KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU W PROGRAMIE PT. „ TEGO JESZCZE NIE GRALI” (godz. 18:00) in Wrocław


   • KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU W PROGRAMIE PT. „ TEGO JESZCZE NIE GRALI” (godz. 18:00) Photo #1
   1 of 1
   January 17, 2020

   Friday   6:00 PM

   Wystawowa 1
   Wrocław, Poland

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU W PROGRAMIE PT. „ TEGO JESZCZE NIE GRALI” (godz. 18:00)

   “Tego jeszcze nie grali” – to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu “Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?

    

    

   Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

   Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).

   A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

   Zapraszamy!

    Bilety w cenach od 70 do 130 zł dostępne są na stronach biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

    

   Organizator: 

   P.W. LUX Jerzy Grazda

   ul. Północna 4, Szczecin
   koncert@op.pl Bilety

   70/80/90/100/110/120/130 zł

   Categories: Other & Miscellaneous

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.